خط تولید چیپس سیب زمینی

معرفی خط تولید چیپس سیب زمینی

خط تولید چیپس سیب زمینی یکی از خطوط تولیدی توسط شرکت تکسازان صنعت می باشد، که شامل ماشین آلات متعددی ست.

خلاصه ای از اجزای خط تولید چیپس سیب زمینی را در زیر مشاهده میکنید:

  1. تولید چیپس سیب زمینی
  2. دستگاه بلانچر آنزیم زدایی
  3. دستگاه فر پخت اتومات
  4. تانک روغن گیر
  5. دستگاه طعم زن چیپس
  6. دستگاه بسته بندی چیپس
  7. دستگاه بلانچر شستشو
  8. دستگاه سورتینگ سیب زمینی
  9. دستگاه پوست گیر سیب زمینی
  10. دستگاه اسلایسر

معرفی کامل خط تولید اتوماتیک چیپس سیب زمینی

خط تولید تمام اتوماتیک چیپس سیب زمینی به طور ویژه برای تبدیل سیب زمینی به چیپس سیب زمینی بسیار خوشمزه و با کیفیت عالی طراحی شده است.

ظرفیت های مختلف ماشین آلات را می‌توان براساس نیاز خودتان شخصی سازی کنید تا ما آن را برای شما به صورت سفارشی تولید کنیم.

این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که خط تولید چیپس سیب‌زمینی ما به تولید چیپس سیب‌زمینی تجاری شما کمک می‌کند تا کسب‌وکار سودآوری داشته باشبد و از حاشیه سود خوبی برخوردار شوید.

ماشین آلات خط تولید چیپس سیب زمینی کدام است؟

خط تولید چیپس سیب زمینی، مجموعه کاملی از ماشین آلات چیپس سیب زمینی است که از ده ماشین اصلی و چند ماشین کمکی تشکیل شده که تماما به صورت مستقیم و با بهینه ترین قیمت توسط کارخانه تکسازان صنعت تولید و به دست خریدار می رسد.

۱۰ ماشین اصلی برای خط تولید چیپس سیب زمینی:

۱) دستگاه شستشو و پوست گیر سیب زمینی

این دستگاه شستشو و پوست گیر سیب زمینی، مخصوص کارخانه های چیپس کوچک، متوسط ​​و بزرگ می باشد.  این عملکرد شستشو و پوست کندن را یکپارچه می کند.  این دستگاه مجهز به دستگاه پاشش آب و تخلیه آن، توانایی تمیز کنندگی قوی، بدون آسیب به سیب زمینی ها را دارد.  و می توان از آن برای فرآوری سیب زمینی، هویج و سایر سبزیجات ریشه ای استفاده کرد. دستگاه پوست گیر سیب زمینی مجهز به یک درام است که داخل بدنه داخلی آن نوعی سمباده تعبیه شده است. در خط تولید چیپس سیب زمینی،دستگاه پوست‌گیر سیب زمینی با چرخش درام و به روش سایشی پوست سیب زمینی را از بدنه آن جدا می‌کند. تایم چرخش درام  هم توسط اپراتور قابل تنظیم است.

۲) دستگاه اسلایسر سیب زمینی

دستگاه اسلایسر سیب زمینی یکی از ماشین آلات خط تولید چیپس زمینی ساخت شرکت تکسازان صنعت است. این دستگاه برای برش سیب زمینی ها و همچنین مناسب برای سایر سبزیجات ریشه مانند هویج و … استفاده می شود. این دستگاه به‌وسیله نیروی گریز از مرکز سیب زمینی‌ها را به تیغه دستگاه میفرستد و آن‌ها را اسلایسی یا خلالی می‌کند. تیغه‌های اسلایسر قابل تعویض است. این تیغه‌ها در مدل‌های خلالی یا ورقه‌ای برای خریداران عزیز ساخته می‌شوند. همچنین ضخامت این تیغه ها هم قابل تنظیم است.

۳) دستگاه بلانچر سیب زمینی

در دستگاه بلانچر سیب زمینی، دو دستگاه بلانچر آب سرد و بلانچر آب گرم وجود دارد. بلانچر آب سرد مجهز به یک درام پر از آب و در حال گردش است. سیب زمینی اسلایس شده وارد مخزن بلانچر آب سرد شده و شستشو داده می‌شود.

روند کار بلانچر دوم مثل بلانچر اول است با این تفاوت که سیب زمینی های اسلایس شده در آب گرم شناور شده و توسط نیروی گردشی دستگاه، نشاسته گیری می شوند.در نهایت سیب زمینی نشاسته گیری شده و به داخل سبدهایی که در خروجی بلانچر دوم قرار دارند ریخته می شوند.

این دستگاه بلانچینگ برای جلوگیری از تغییر رنگ چیپس یا سیب زمینی سرخ شده و محافظت از طعم طبیعی چیپس سیب زمینی هم کاربرد دارد. دستگاه بلانچر سیب زمینی ساخته شده از فولاد ضد زنگ است که تمیز کردن آن را هم بسیار ساده تر می کند.  زمان بلانچ قابل تنظیم است و دمای آب به صورت کنترل خودکار می باشد.

 

مزایای خط تولید چیپس سیب زمینی شرکت تکسازان صنعت

راندمان بسیار بالای خط تولید چیپس سیب زمینی:

کل خط تولید با بهره وری بالا ساخته شده و استفاده از آن ها بسیار آسان است.

عملکرد قابل اعتماد خط تولید چیپس سیب زمینی:

چیپس سیب زمینی با ظاهر و شکل عالی که دارای سطحی صاف و ضخامت یکنواخت است تولید میگردد.  علاوه بر این، ضخامت را می توان با توجه به نیاز شما تنظیم کرد.

خط تولید چیپس سیب زمینی شرکت تکسازان چند منظوره است:

سیب زمینی، هویج و سایر سبزیجات این فرمی می توانند به عنوان مواد خام این دستگاه ها فرآوری شوند.

ایمن بودن ماشین آلات خط تولید چیپس سیب زمینی:

همه دستگاه ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند که با استانداردهای سالم مطابقت دارند.

ظرفیت های متغیر دستگاه های خط تولید چیپس سیب زمینی:

ظرفیت های مختلف را می توان بر اساس نیاز شما، برای دستگاه ها سفارشی سازی کرد.

انتخاب روش های گرمایشی برای ماشین آلات خط تولید چیپس سیب زمینی:

گرمایش برقی یا گرمایشی گازی بودن دستگاه ها