دستگاه تفت و شورکن آجیل

از دستگاه تفت و شورکن در خطوط مختلف صنایع

دستگاه تفت و شورکن آجیل

از دستگاه تفت و شورکن تخمه و آجیل و خشکبار در خطوط مختلف صنایع غذایی ازجمله خط تولید چیپس سیب زمینی، خط تولید پفک، کرانچی، پاپ کرن، انواع بادام زمینی و .. جهت انجام فرآیند افزودن مزه مورد نظر به محصول می باشد.

از دستگاه تفت و شورکن جهت شورکن و طعم زنی مورد استفاده قرارمیگیرد.

از محصولاتی که به طور خاص می توان از این سیستم استفاده نمود مغز تخمه وآجیل و خشکبار می باشد.این دستگاه مجهز به مخزن داخلی دوار و گردشی بوده که یک قسمت ورودی محصول داشته که بعد از ورود به شور کن و طعم زن تحت حرارت و دمای خاصی ، دستگاه شروع به کار نموده و سپس از طریق سیستم مخزنی که در داخل دستگاه وجود دارد شروع به چرخش نموده و مواد داخلی شروع به زیر و زبر شدن گردیده که ایجاد حرارت در گرفتن رطوبت موجود در تخمه و آجیل و خشکبار تاثیر بسزایی از جهت ترد شوندگی و خوش طعم تر شدن محصولات دارد.

دستگاه تفت و شورکن که توسط تیم تولید شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدارستر تولید میگردد این تونایی را دارد که در کنار سایر دستگاههای خط تولید مواد غذایی کارکرده و بدون نیاز به اپراتور و نیروی انسانی فعالیت نماید.

از دستگاه تفت و شورکن تخمه و آجیل و خشکبار در خطوط مختلف صنایع غذایی
تفت و شورکن آجیل و خشکبار

یکی از مهمترین توانمدی سیستم در قسمت شورکن و طعم زن می باشد.این قسمت در کنار اینکه نمک را با محصول کاملاً تفت می دهد ، قادر به افزودن مزه در انواع مختلف از جمله سرکه ای ، نمکی ، فلفلی ، پیاز جعفری ، کچاپ ، پیتزا ، پنیری ،قارچی ، مات موسیر ، ماهی دودی ، زیتون ، لیمو ، نعناء ، شوید ، پونه و غیره به محصول می باشد.

ساخت دستگاه شورکن

در ساخت دستگاه شورکن و طعم زن تخمه وآجیل و خشکبار که توسط تیم طراحی شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدارصورت می پذیرد ، این سیستم قابلیت نصب در تمامی خطوط تولید مورد نیاز را دارا بوده و از شاخصه های بسیار مهم آن آموزش در کنار برنامه ریزی تولید می باشد.

یکی از تجهیزات نصب گردیده در دستگاه تفت و شورکن آجیل و طعم زن تخمه وآجیل و خشکبار سیستم پاشش مواد اولیه می باشد.مکانیزم کارکرد آن به شیوه ی تزریق مواد اولیه ی جانبی بر روی سطح محصول مورد نظر می باشد.

نحوه ی ترکیب مواد در شورکن و طعم زن نیازمند تخصص بوده و باید در کنار استفاده در تولید تخمه وآجیل و خشکبار ، در خطوط دیگر تولید نیز کاربرد دارد.

مخزن داخلی و اصلی دستگاه تفت و شورکن از جنس استیل خالص ضد اسیدی بوده که با سرعت قابل تنظیم به چرخش درآمده و زیر و رو کردن محصول را انجام می دهد.

سیستم پاشش در مسیر حرکتی سیستم دوار قرار دارد که پس از طی نمودن مسیر مورد نظر ، این قسمت فعال شده و به میزان مورد نظر که قبلاً توسط تیم برنامه نویسی دستورات لازمه ارائه گردیده است پاشش مواد را بر روی سطح محصولات انجام می دهند

شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار

شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار مجموعه ای از کارگاه های سازنده ماشین آلات مختلف است که هرکدام دارای بیش از یک دهه تجربه علمی و عملی

در زمینه ی ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی می باشد .

شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار مفتخر است که در راستای شکوفایی و پیشرفت تولید ملی گام کوچکی در امر صادرات به کشورهای منطقه داشته است.

بازدید کننده گرامی جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن: ۴۵۰ ۵۵۰ ۳۳ (۰۲۶) ۹۸+

مدیر فروش: ۰۸۰۸۴۸۷(۰۹۱۲)۹۸+ ۵۰۴۷۸۰۰(۰۹۱۹)۹۸+

ایمیل: info@taksazansanat.com

دستگاه تفت و شورکن آجیل
دستگاه تفت و شورکن آجیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *