انواع دستگاه بسته بندی خرما

در دستگاه بسته بندی خرما ، خرماها داخل ظرف پلاستیکی

انواع دستگاه بسته بندی خرما

در دستگاه بسته بندی خرما با استفاده دستگاه سیل حرارتی ، خرماها داخل ظرف پلاستیکی مورد نظر چیده می شوند و درب ظرف با استفاده از این دستگاه توسط نایلون سیل ( بسته ) می شود.

در دستگاه بسته بندی خرما نظر یه اینکه اندازه،رنگ،بافت،نظافت وبدون نقص بودن خرما از ضایعاتی مانند سوختگی ،کرم خوردگی،شکرک زدن وترش شدن ومیکرو ارگانیسم های فاسد کننده از شاخصه های ظاهری خوب بودن خرما می باشد ،در بسته بندی خرما جهت حفظ وارتقا کیفیت از سیستمهای تزریق گاز های نگهدارنده در بسته بندی خرما استفاده می گردد.

دستگاه دوخت :

در موارد کمی ممکن است خرماها به صورت کیسه ای هم بسته بندی شوند. که در این روش از انواع دستگاه های دوخت دستی ، پدالی و ریلی می شود استفاده کرد که به صرفه ترین و به نسبت سریع ترین آن ها دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن می باشد.در این روش ابتدا باید مقدار خرمایی که قرار است در یک بسته قرار بگیرد به صورت جداگانه توسط ترازو وزن شود و سپس داخل کیسه شده و دوخت بخورد.

دستگاه بسته بندی وکیوم :

اگر ماندگاری خرما برایتان بسیار اهمیت دارد پس بهتر است از این روش استفاده کنید. دستگاه بسته بندی خرما با این روش به ماندگاری و طول عمر هر نوع محصول غذایی از جمله خرما کمک شایانی می کند.در این شیوه هوای داخل کیسه کاملا توسط دستگاه خارج می شود و سپس درب کیسه دوخته میشود.نوع خاصی از این دستگاه نیز وجود دارد که در داخل کیسه نوعی گاز مخصوص تزریق می کند که باز هم باعث افزایش طول عمر مواد غذایی می شود.

دستگاه سلفون کش :

یک روش دیگر هم برای بسته بندی خرماها وجود دارد که بسیار ساده است و آن هم استفاده از دستگاه سلفون کش می باشد.در این روش خرماها به صورت دستی داخل ظرف چیده می شوند و با استفاده از دستگاه سلفون کش دور ظرف سلفون پیچ می شود.

شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار

شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار مجموعه ای از کارگاه های سازنده ماشین آلات مختلف است که هرکدام دارای بیش از یک دهه تجربه علمی و عملی

در زمینه ی ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی می باشد .

شرکت تکسازان صنعت مبتکران نامدار مفتخر است که در راستای شکوفایی و پیشرفت تولید ملی گام کوچکی در امر صادرات به کشورهای منطقه داشته است.

بازدید کننده گرامی جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن: ۴۵۰ ۵۵۰ ۳۳ (۰۲۶) ۹۸+

مدیر فروش: ۰۸۰۸۴۸۷(۰۹۱۲)۹۸+ ۵۰۴۷۸۰۰(۰۹۱۹)۹۸+

ایمیل: info@taksazansanat.com

دیگر محصولات ما :

دستگاه بسته بندی ,خط چیپس میوه , خط چیپس سیب زمینی,خط شستشوی سبزی,خط شستشوی خرما،  دستگاه بسته بندی خرما , بالابرz , بالابرپودری,بالابر پیاله ای , خط کامل سورت و تصفیه,دستگاه آسیاب صنعتی, دستگاه اسلایسر, دستگاه بسته بندی سبزیجات, دستگاه بسته بندی پودری, دستگاه بسته بندی چای کیسه ای , دستگاه بسته بندی چهارتوزین, دستگاه بسته بندی گرانولی, دستگاه بلانچر, دستگاه بوجاری,دستگاه تفت و شورکن,دستگاه خردکن قند,دستگاه خردکن سبزیجات,دستگاه خردکن کاهو, دستگاه خشک کن آجیل,دستگاه خشک کن سبزیجات, دستگاه خشک کن میوه , دستگاه سرخ کن سبزیجات, دستگاه سورتینگ میوه, دستگاه شستشوی سبزی,دستگاه طعم زن چیپس, دستگاه قوطی پرکن, دستگاه پوستگیر سیب زمینی,دستگاه کیسه پرکن, ماشین آلات بسته بندی, ماشین آلات تولید کنسروجات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *